Florovit- Antymech do traw 8kg

 • NM1802
 • Nowe
 • Wyślij do znajomego

  Florovit- Antymech do traw 8kg

  Florovit- Antymech do traw 8kg

  Odbiorca: :

  * Pola wymagane

    lub  Anuluj

Kupując teraz ten produkt otrzymasz punktów: 7 . W Twoim koszyku będzie punktów: 7 które można przekształcić w kupon o wartości 1,40 zł .


Dostępność: 3 Elementy

78,50 zł

Udostępnij to porównanie znajomym:

Wysoce skuteczny i wydajny nawóz przeznaczony do wszystkich rodzajów trawników wieloletnich, na których występuje mech. Umożliwia utrzymanie soczyście wybarwionej gęstej i zwartej darni trawnika bez mchu. Możliwość aplikacji posypowej jak i w postaci roztworu do podlewania.

Efekt działania jest widoczny już po 48 godzinach od zastosowania

Bardzo wydajny – opakowanie 4 kg wystarcza na 200 m2 trawnika.

 

Interwencyjnie i zapobiegawczo:

Nawożenie posypowe – nawóz rozsypać równomiernie na powierzchni skoszonego trawnika stosując dawkę 20g/m2 i intensywnie podlać. Zaleca się stosowanie rękawic ochronnych.

Podlewanie roztworem – 100g nawozu rozpuścić w 10l wody (10 g/l). Otrzymanym roztworem podlewać równomiernie trawnik w ilości ok. 2l roztworu na 1 m2  trawnika.

Po 6 dniach od zastosowania produktu trawnik należy dokładnie wygrabić. W miarę potrzeb zabieg można powtórzyć po około 4-6 tygodniach. Utrzymanie prawidłowej wilgotności gleby (podlewanie w okresach suszy) polepsza działanie nawozu i wygląd trawnika.

 

WAŻNE!

·       chronić elementy betonowe, ceramiczne i kamienne przed kontaktem z produktem

·       unikać rozsiewu na mokry trawnik

·       nie stosować nawozu w czasie silnego nasłonecznienia oraz podczas silnego wiatru. Nawóz powoduje brunatne plamy na elementach betonowych, ceramicznych i kamiennych. W przypadku rozsypania nawozu na w/w powierzchnie należy go niezwłocznie zebrać a pozostałość zmyć wodą.

 

Termin stosowania:

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

X

XI

XII

Podobne produkty